استفانی فالسوم نویسنده جدید فیلم Thor: Ragnarok’ میباشد | دانلود فیلم با لینک مستقیم
استفانی فالسوم نویسنده جدید فیلم Thor: Ragnarok’ میباشد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به گزارش تیم خبری ایران فیلم

آخرین قسمت از مجموعه های تور که قرار است در اوایل سال ۲۰۱۶ ساخته شود با تغییراتی همراه شده است. بر اساس گزارش هایی که در مورد این فیلم به دست رسیده است تغییراتی در مورد فیلم نامه نویس این فیلم.

پیش از این قرار بر این بود که تایکا وایتیتی کارگردانی این قسمت از سری فیلم های تور را بر عهده بگیرد که در این فیلم قرار است کریس همسورث در نقش خدای رعد و برق ظاهر شود.مارک روفالو نیز در نقش بروس بنر یا همان هالک شگفت انگیز در این فیلم ظاهر خواهد شد.

اطلاعات زیادی در مورد جزئیات این فیلم در دست نیست اما این مسئله را میدانیم که موضوع این فیلم حول پادشاهی آزگارد میچرخد و صحنه هایی از آن در زمین بازی خواهد شد و صحنه هایی نیز در آزگارد بازی خواهد شد.

مارول عادت دارد که برای سازمان دهی کردن بهتر فیلم نامه هایش اکثرا از یک فیلم نامه نویس زن نیز استفاده میکند و اکنون نیز تصمیم گرفته است تا استفانی فالسوم را به تیم نویسندگان خود اضافه کند تا بتواند فیلم نامه ای پربار تر داشته باشد. فالسوم بیشتر به خاطر فیلم نامه ی زیبای که در مورد کوبریک نوشت معروف شده است که البته این فیلم نامه در لیست فیلم نامه های سیاه و پخش نشده هالیوود میباشد.فالسوم با پیوستن به قلمرو مارول تصمیم دارد تا قسمت جدید فیلم تور را به بهترین نحو پیش ببرد و داستان آن را بهبود ببخشد.

منبع: variety.com

نوشته استفانی فالسوم نویسنده جدید فیلم Thor: Ragnarok’ میباشد اولین بار در سایت ایران فیلم - مرجع دانلود و اخبار سینما پدیدار شد.
ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.