بردلی کوپر صدا گزاری یک انیمیشن را بر عهده میگیرد | دانلود فیلم با لینک مستقیم
بردلی کوپر صدا گزاری یک انیمیشن را بر عهده میگیرد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به گزارش ایران فیلم

بردلی کوپر که اخیرا در فیلم Burnt نیز نقش افرینی کرده است تصمیم دارد در یک انیمیشن صداگزاری یکی از کارکتر ها را برعهده گیرد و در نقش سگی صحبت کند.

کارگردان سوئدی این اثر تصمیم دارد این فیلم را در دنباله فیلمی که در سال ۲۰۰۹ ساخته شده بود و در سال ۲۰۱۰ توسط بروس کمرون بازسازی شد بسازد. این کارگردان همچنین نخستین جایزه اسکار خود را در سال ۱۹۸۵ برای فیلم « زندگی من به عنوان یک سگ» به دست بیاورد.

داستان این انیمیشن در مورد سگی است که تصمیم دارد به یک ارباب وفادار باشد و خوش خدمتی کند اما در یافتن یک ارباب و صاحب خوب دچار مشکل میشود و ارباب های زیادی را انتخاب میکند تا بتواند بالاخره به هدف اصلی خود دست یابد.

بردلی کوپر نامزد جایزه اسکار برای فیلم های American Sniper و American Hustle پیش از این نیز در فیلم نگهبانان کهکشان در نقش راکون صحبت کرده بود.

کوپر به زودی درفیلم Burnt در نقش یک آشپز ماهر ظاهر میشود و همچنین در حال همکاری با جنیفر لارنس برای ساخت فیلم کمدی Joy نیز میباشد.

منبع: تیم خبری ایران فیلم

نوشته بردلی کوپر صدا گزاری یک انیمیشن را بر عهده میگیرد اولین بار در ایران فیلم - دانلود فیلم سینمایی، انیمیشن، مستند دوبله ،سریال مناسب خانواده ایرانی با لینک مستقیم پدیدار شد.
ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.