شهرزاد کمال زاده با سریال «آمین» روی آنتن | دانلود فیلم با لینک مستقیم
شهرزاد کمال زاده با سریال «آمین» روی آنتن

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

shahrzad kamalzadeh

به گزارش ایران فیلم بازیگر سریال در حال پخش «آمین» است. او با بازی در فیلم سینمایی «دیشب باباتو دیدم آیدا» به کارگردانی رسول صدرعاملی وارد حرفه بازیگری شده و در سریال های متعددی از جمله «نیاز»،«بچه های نسبتا بد» ، «زخم» و «شب های برره» حضور داشته است. او علاوه بر بازی در سریال «آمین» در فیلمی برای شبکه نمایش خانگی به نام «بگذار میترا بخوابد» به کارگردانی آرش سنجابی نیز حضور دارد.
او درباره حضور در دو کار اخیر خود می گوید:«این روزها سریال «آمین» به کارگردانی بهرنگ توفیقی در حال پخش است و من از بازیگران این سریال موفق هستم. خوشبختانه این سریال توانسته توجه اهالی هنر مخاطبان را جلب کند. همچنین فیلم «بگذار میترا بخوابد» به کارگردانی آرش سنجابی به زودی از شبکه نمایش خانگی پخش می شود و من در این فیلم حضور دارم». وی در ادامه تضیح می دهد:«پیشنهاد های زیادی دارم ، اما تصمیم دارم کارهایی را انتخاب کنم که از هر جهت انتخاب درستی باشد. از طرفی دیگر بعضی از کارگردان ها پیشنهاد نقش هایی را به بازیگر می دهند که واقعا شوکه کننده است ، چرا که اصلا به تناسب موقعیت نقش و بازیگر توجه نمی کنند. مثلا چگونه نقش یک نوجوان توسط یک فرد با سن بالا انجام شود؟! من برای طرفدارانم ارزش قائلم و به خاطر آن ها دلم نمی خواهد در هر قابی حضور پیدا کنم. در بخش تئاتر هم پیشنهاد هایی دارم که باز هم خیلی متن ها را دوست نداشته ام. اخیرا نمایشنامه خوانی به نفع بچه های نقص ایمنی کار کرده ام».
وی در پایان می افزاید:«از بین سریال های سال جدید واقعا سریال «آمین» از نظر کیفی و هنری بالاتر است ، نه به خاطر اینکه خودم در این سریال بازی کرده ام ، بلکه کار واقعا قوی است. در برابر سریال های ضعیف و کم مخاطب واقعا این سریال در درجه بالاتری قرار دارد. من اگر که پیشنهاد ها یکسان باشد و از هر سه حوزه سینما، تئاتر و تلویزیون پیشنهاد های خوبی داشته باشم ریال قطعا کار خوب تلویزیونی را ترجیح می دهم. تلویزیون مخاطب زیادی دارد و در صورت تولید کارهای ویژه تلویزیونی به بازی در تلویزیون علاقه بیشتری دارم ، اما متاسفانه اخیرا پیشنهاد های خوب و تولیدات قوی کم شده است».

نوشته شهرزاد کمال زاده با سریال «آمین» روی آنتن اولین بار در ایران فیلم - دانلود فیلم سینمایی، انیمیشن، مستند دوبله ،سریال مناسب خانواده ایرانی با لینک مستقیم پدیدار شد.
ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.