لغو جشنواره  فیلم کودک استانبول | دانلود فیلم با لینک مستقیم
لغو جشنواره  فیلم کودک استانبول

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

JASHNVAREH turkey

به گزارش ایران فیلم قرار بود فیلم «قصه  من و دوچرخه  بابام» از فیاض موسوی و انیمیشن «تک» از امینه فروغی در این جشنواره حضور یابند. «قصه  من و دوچرخه  بابام» با بازی شبنم مقدمی، حسن تسعیری واحمدرضا متین فرد، پس از کسب جوایز متعدد از جشنواره های مختلف قرار بود راهی استانبول شود. این فیلم که پیش از این نیز برنده  جایزه بهترین فیلم و بهترین بازیگر نوجوان برای احمدرضا متین فر از جشنواره  فیلم کودک و نوجوان اصفهان شده بود، توانسته بود در جشنواره  زلین جمهوری چک و همینطور جشنواره  اشلینگل آلمان حضور پیدا کند. «قصه من و دوچرخه بابام» همچنین در جشنواره  بوسان که در مردادماه سال جاری در بوسان کره  جنوبی برگزار شد به عنوان فیلم افتتاحیه به نمایش درآمد.
«کایت طلایی» بهترین فیلم از جشنواره  بین المللی فیلم آرژانتین و جایزه «خروس طلایی» بهترین بازیگر مرد برای احمدرضا متین فرد از جشنواره  بین المللی چین از دیگر افتخارات این فیلم و کارگردان آن  است.
همچنین انیمیشن «تک» از امینه فروغی تولیدشده در مرکز صبا، که پیش از آن با حضور در جشنواره  فیلم کوتاه ریور ایتالیا، به مرحله نهایی بخش مسابقه  این جشنواره راه یافته بود و پس از حضور موفق در جشنواره  کودک و نوجوان بوسان قرار بود در جشنواره  استانبول حضور داشته باشد.
روِنا مارتینز اولایان، رئیس جشنواره  بین المللی فیلم کودک و نوجوان استانبول با ارسال ایمیلی از فیلمسازان و مهمانان جشنواره عذرخواهی نموده و دلیل لغو آن را بمب گذاری های اخیر در شهر استانبول و اعلام دولت مبنی بر لغو تمامی برنامه های جمعی در ترکیه و عدم توانایی احتمالی جهت تامین امنیت میهمانان دانسته است. از طرف دیگر فضای غم بار حاکم به خاطر جان باختن شهروندان ترکیه ای در حادثه  غم انگیز مکه نیز دلیلی دیگر برای لغو این جشنواره عنوان شده است.

نوشته لغو جشنواره  فیلم کودک استانبول اولین بار در ایران فیلم - دانلود فیلم سینمایی، انیمیشن، مستند دوبله ،سریال مناسب خانواده ایرانی با لینک مستقیم پدیدار شد.
ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.