مورگان فریمن از حادثه هوایی جان سالم به در برد | دانلود فیلم با لینک مستقیم
مورگان فریمن از حادثه هوایی جان سالم به در برد

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به گزارش تیم خبری ایران فیلم

مورگان فریمن بازیگر  مشهور هالیوودی پس از این که هواپیمایش دو روز پیش با سانحه هوایی رو به رو شده بود اکنون در وضعیت خوبی قرار دارد.

مورگان فریمن که قصد مسافرت داشت تصمیم گرفت که این کار را از طریق سفر های هوایی انجام دهد که متاسفانه هواپیمایش بین راه دچار مشکل فنی شد و مجبور شد تا در فرودگاه می سی سی پی فرود اضطراری داشته باشد.

برنده جوایز اسکار و بازیگر قابل سینمای هالیوود که تنها مسافر این هواپیما بود اندکی پس از پرواز متوجه نقصی شد که خلبان هواپیما به او گزارش داد و از فریمن خواست که بسیار مراقب خود باشد چرا که آنها مجبور به یک فرود اضطراری شدند که منجر شد تا هواپیما با زمین برخورد بدی داشته باشد.

فریمن در مورد این اتفاق این گونه اظهار نظر کرد:« گاهی اوقات برنامه ها، همانجور که شما می خواهید پیش نمیرود و هنگامی که شما در یک چنین شرایطی قرار میگیرد متوجه میشوید که تمام برنامه هایتان به چه راحتی میتواند نابود شود، اما من از خلبان خوبم جیمی هوبسون به خاطر این که جان ما را نجات داد متشکرم».

« اما این حرف را در مورد هواپیمایم نمیتوانم بزنم، به نظرم تمام مشکلات تقصیر این هواپیما بود و من باید از این بابت که توانستم جان سالم به در ببرم شکر گذار باشم»

این بازیگر ۷۸ ساله هالیوودی تصمیم داشت تا برای اجرای یک برنامه تلویزیونی به نام Story Of God که یک برنامه مذهبی میباشد برود که با مشکلی که برای هواپیمایش رخ داد مجبور شد در ۳۶ مایلی مقصدش در تونیکا در می سی سی پی فرود آید.

سال گذشته نیز مورگان که مجوز خلبانی نیز دارد مجبور شد تا یک هواپیمای دیگر را در راه جشنواره فیلم تورنتو بر روی زمین فرود آورد. او از می سی سی پی به مقصد شیکاگو حرکتش را آغاز کرده بود تا بتواند در این جشنواره حاضر شود اما به دلیل اتفاقی که برایش رخ داد با ۹۰ دقیقه تاخیر به محل برگزاری جشنواره رسید.

منبع: whosay.com

نوشته مورگان فریمن از حادثه هوایی جان سالم به در برد اولین بار در سایت ایران فیلم - مرجع دانلود و اخبار سینما پدیدار شد.
ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.