هریسون فورد: من و هان سولو شباهت زیادی به هم داریم | دانلود فیلم با لینک مستقیم
هریسون فورد: من و هان سولو شباهت زیادی به هم داریم

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به گزارش تیم خبری ایران فیلم

هریسون فورد توانسته است مشابهات زیادی بین خودش و هان سولو پیدا کند.

هریسون فورد بازیگر ۷۳ ساله که اخیرا در ساخته جدید جی جی آبرامز  جنگ ستارگان بازی کرده است در گفت گویی که با خبرنگاران انجام داده است این نکته را بازگو کرده است که برای این که بتواند ارتباط خوبی با نقشش برقرار کند به یافتن تشابهاتی بین این کارکتر و خودش پرداخته است که توانسته است مشابهات زیادی نیز بیابد.

هنگامی که از فورد سوال شد که آیا خودش نیز طرفدار نقش سولو میباشد یا نه او این گونه پاسخ داد که :« بله، اما به نظر من این مسئله چندان اهمیتی ندارد که من هان سولو را دوست داشته باشم یا نه، در واقع من بیشتر به این موضوع فکر میکنم که آیا توانسته ام ارتباط ذهنی خوبی بین خودم و هان سولو برقرار کنم؟ و آیا من توانسته ام که با احساس این نقش را بازی کنم؟ چرا که احساسات جزء جدا نشدنی در صنعت سینما میباشد، و شما از راه های بسیار زیادی میتوانید به این احساسات دست پیدا کنید».

او در ادامه بیان میدارد:« این احساسات میتوند از طرق مختلفی به دست بیاید، به عنوان مثال از طریق موسیقی ، از طریق کارگردان ویا حتی از طریق ویژگی های تصویری، اما نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که اگر شما با فکر کردن به این احساسات آنها را درست درک نکنید در واقع تنها مانند یک عروسک این راه را میپیمایید بدون این که بتوانید احساس درستی را تجربه کنید».

هریسون همچنین میگوید که علاقه بسیار زیادی به زندگی کردن در میان سایر انسان ها دارد، چرا که این موضوع باعث میشود تا بتواند ارتباط بهتری با جهان برقرار کند و درک بهتری از آن داشته باشد.

هریسون در مصاحبه ای که با یک مجله انگلیسی داشته است میگوید:« من واقعا علاقه دارم که با همه مردم دنیا زندگی کنم و داستان هر یک از آنها را بدانم، چرا که این کار به درک بهتر من از دنیا کمک خواهد کرد و گفته های انها به من در درک بهتر این که دنیا چگونه کار میکند کمک شایانی خواهد کرد. و این داستان گویی یکی از زیبایی ها و شگفتی های زندگی میباشد».

« داستان گفتن و شنیدن داستان یک تجربه ی واقعا قدرتمند است که به نظر من هر فردی در این دنیا به آن نیاز دارد و آن را حس میکند. تفاوتی ندارد که در این داستان ها نقش  شما چه باشد مثبت یا منفی، کارکتر خوب یا کارکتر بد،  من تنها میخواهم دست به کار شوم و داستان خودم را بگویم»

منبع: Whosay

نوشته هریسون فورد: من و هان سولو شباهت زیادی به هم داریم اولین بار در سایت ایران فیلم - مرجع دانلود و اخبار سینما پدیدار شد.
ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.