یک فیلم یونانی برنده بزرگترین جایزه BFI جشنواره فیلم لندن | دانلود فیلم با لینک مستقیم
یک فیلم یونانی برنده بزرگترین جایزه BFI جشنواره فیلم لندن

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

به گزارش ایران فیلم

درام یونانی Cheavakier برنده بزرگترین جایزه BFI از جشنواره فیلم لندن شد.

در مراسمی که شنبه شب با حضور آتینا راچل تسانگاری برگزار شد فیلمی که بر اساس یک داستان یونانی ساخته شده بود و کارگردانی آن را پاوول پاوولیکوسکی بر عهده داشت توانست برنده بزرگترین جایزه در بخش فیلم های خارجی جشنواره فیلم لندن شد.

آتینا راچل توانسته است با نگاهی جدی و چاشنی کردن کمی شوخ طبعی در این فیلم وضعیت جامعه غرب را به انها گوشزد کند.در این مراسم همچنان ستاره ی فیلم ارباب حلقه ها  ایان مک کلین نیز حضور داشت، همچنین فیلم Truth در کنار فیلم Carol به عنوان فیلم دوم این جشنواره مورد توجه منتقدین و تماشاچیان قرار گرفت.

 در این شب همچنین رابرت اگرز برای فیلم The Witch برنده جایزه بهترین خیال پردازی و داستان پردازی شد و جایزه ساترلند را به خود اختصاص داد. همچنین فیلم Tanna مورد تقدیر مارتین بالتر و بنتلی دن قرار گرفت.

مسئول برگزاری این جشن به هنگام اهدای جایزه ساترلند به فیلم    The Witch گفت:« به نظر من این فیلم با اکثر فیلم هایی که من در ژانر وحشت دیده ام تفاوت دارد، و هر لحظه از این فیلم میتواند شما را شوکه کند و حس ترس و هم دلی در تمام لحظات ان به همراه هم وجود دارد.»

جشنواره فیلم لندن امروز با نمایش فیلم Steve Jobs به کار خود پایان خواهد داد.

منبع: تیم خبری ایران فیلم

نوشته یک فیلم یونانی برنده بزرگترین جایزه BFI جشنواره فیلم لندن اولین بار در ایران فیلم - دانلود فیلم سینمایی، انیمیشن، مستند دوبله ،سریال مناسب خانواده ایرانی با لینک مستقیم پدیدار شد.
ارسال نظر

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.