دی ال فیلم تصاویر بازیگران ، اخبار تلویزیون و سینما ، آمار فروش فیلم های سینمایی و جدیدترین سریال های تلویزیونی tag:http://dlfilme.ir 2019-09-15T18:07:59+01:00 mihanblog.com محسن تنابنده فیلمنامه ناتمام خشایار الوند را می‌سازد؟ 2019-04-21T06:40:17+01:00 2019-04-21T06:40:17+01:00 tag:http://dlfilme.ir/post/2 مدیر سایت این کارگردان در خصوص تغییرات نسخه اکران عمومی «قسم» نسبت به نسخه جشنواره آن، اظهار کرد: هیچ تغییری در این فیلم ایجاد نشده و مثل همان نسخه‌ای که در جشنواره ملی فیلم فجر بود، برای مخاطبان نمایش داده خواهد شد. تنابنده درباره حضور «قسم» در جشنواره‌های بین المللی عنوان کرد: مانند تمام فیلم‌ها که می توانند به لحاظ فرم، محتوا و ... ابعاد فراکشوری داشته باشند و حرف جهانی بزنند، فیلم را به پخش‌کننده خواهیم داد. اینکه عیار و لیاقت فیلم چقدر است، پس از نمایش در جشنواره‌ها مشخص خواهد شد. این کارگردان در خصوص تغییرات نسخه اکران عمومی «قسم» نسبت به نسخه جشنواره آن، اظهار کرد: هیچ تغییری در این فیلم ایجاد نشده و مثل همان نسخه‌ای که در جشنواره ملی فیلم فجر بود، برای مخاطبان نمایش داده خواهد شد.

تنابنده درباره حضور «قسم» در جشنواره‌های بین المللی عنوان کرد: مانند تمام فیلم‌ها که می توانند به لحاظ فرم، محتوا و ... ابعاد فراکشوری داشته باشند و حرف جهانی بزنند، فیلم را به پخش‌کننده خواهیم داد. اینکه عیار و لیاقت فیلم چقدر است، پس از نمایش در جشنواره‌ها مشخص خواهد شد.

گفتنی است فیلم سینمایی «قسم» در بخش بازار سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر حضور دارد. در فیلم سینمایی «قسم» مهناز افشار، سعید آقاخانی، حسن پورشیرازی و مهران احمدی نقش آفرینی می‌کنند. این فیلم در بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره ملی فیلم فجر حضور داشت. در خلاصه داستان آن آمده است: به جان نیاز، قصاص بخوای بچه رو می گیرم، طلاقت میدم؛ جان یه دونه دخترمونو قسم خوردم که بدونی این کارو میکنم به جان نیاز.

]]>
شکایت کارگردان فراری از آکادمی اسکار 2019-04-21T06:38:24+01:00 2019-04-21T06:38:24+01:00 tag:http://dlfilme.ir/post/1 مدیر سایت به نقل از هالیوود ریپورتر، رومن پولانسکی که در سال ۱۹۷۷ به تعرض جنسی متهم شده و خود نیز آن را پذیرفته بود، بعد از گذراندن ۴۲ روز در زندان به صورت مشروط آزاد شد. اما چون خود او نیز می‌دانست مجازات سنگینی در انتظارش است، آمریکا را به مقصد اروپا ترک کرد و تلاش‌های پلیس آمریکا برای بازگرداندن او، به دلیل اینکه وی تابعیت فرانسه را گرفت، نافرجام ماند. در مه ۲۰۱۸ (خرداد ۹۷) نیز آکادمی اسکار، پولانسکی را به همراه بیل کازبی کمدین آمریکایی که چندین اتهام مشابه پولانسکی داشت، از حضور در ا اما چون خود او نیز می‌دانست مجازات سنگینی در انتظارش است، آمریکا را به مقصد اروپا ترک کرد و تلاش‌های پلیس آمریکا برای بازگرداندن او، به دلیل اینکه وی تابعیت فرانسه را گرفت، نافرجام ماند.

در مه ۲۰۱۸ (خرداد ۹۷) نیز آکادمی اسکار، پولانسکی را به همراه بیل کازبی کمدین آمریکایی که چندین اتهام مشابه پولانسکی داشت، از حضور در این جشن سینمایی اخراج شدند. بیل کازبی بعد از ثابت شدن اتهاماتش به ده سال زندان محکوم شد.

حالا، رومن پولانسکی بعد از گذشت یک سال از اخراجش از اسکار، علیه این آکادمی شکایت کرده و خواستار دریافت غرامت از این آکادمی به دلیل ضرر‌هایی که این تصمیم به وی زده شده است.

وکیل پولانسکی در این شکایت به این موضوع پرداخته که آکادمی اسکار با یک طرفه اخراج کردن رومن در حقیقت قوانین خود را نقض کرده است. او با اشاره به یکی از قوانین اسکار می گوید که بعد از مطرح شدن یک شکایت علیه اعضای اسکار، آکادمی باید ۱۰ روز به فرد مقابل فرصت بدهد تا به اتهام وارد شده پاسخ دهد. اما اسکار در واکنش به این شکایت معتقد است که اخراج پولانسکی کاملا عادلانه و با دلایل قابل استناد انجام شده است.

گفتنی است پولانسکی حتی بعد از ثابت شدن اتهامش، در سال ۲۰۰۳ نیز با فیلم «پیانیست» برنده جایزه بهترین فیلم آکادمی و گلدن گلوب شد، اما هیچگاه برای دریافت آن‌ها اقدام نکرد. از دیگر فیلم‌های این کارگردان می توان به به فیلم «محله چینی ها» و «بچه رزماری» اشاره کرد.

انتهای پیام/

]]>